Rozvoz

Nabízíme rozvážkovou službu v Klecanech a okolí. Rozvoz je zpravidla zdarma a řídí se pravidly stanovenými pro jednotlivé rozvozové oblasti.

Oblast 1 - rozvoz zdarma:

Klecany, Klecánky, Řež, Husinec, Větrušice, Drasty, Vodochody, Hoštice, Klíčany, Sedlec, Zdibsko, Přemyšlení, Zdiby, Veltěž, Brnky, Holosmetky, Dolní Chabry

Oblast 2 - rozvoz zdarma při objednávce minimálně 2 pizz, jinak 30 Kč:

Odolena Voda, Máslovice, Postřižín, Dolínek, Panenské Břežany, Bášť, Líbeznice, Pakoměřice, Bořanovice, Březiněves, Ďáblice, Čimice, Veliká Ves, Předboj

Platební podmínky

Za služby je možné platit hotově, stravenkami, elektronickými stravenkami nebo kartou. Veškeré platby probíhají v české měně. Platby kartou prosíme hlaste předem při objednávce.

Objednávky

Telefonické objednávky se stávají závazné v momentě uskutečnění, objednávky na www.pizzaklecany.cz se stávají závazné v momentě odeslání.

Produkty

Veškerý sortiment udržujeme v dostatečném množství, ale může se stát, že po určitou dobu bude dočasně vyprodán. V tomto případě vám bude nabídnuta alternativa.

Záruka spokojenosti

Při výrobě našich produktů používáme kvalitní suroviny, ověřené postupy a snažíme se objednávky doručit v co nejkratším možném čase. Pokud se i přes to stane, že nebudete z nějakého důvodu spokojeni, máte právo na náhradu a to buď ve formě náhrady produktu, slevového poukazu nebo vrácení peněz. Pro vyřízení požadavku piště na email: tom@scerny.cz

Ochrana životního prostředí

Pro rozvoz používáme auto spotřebovávající CNG, které šetří životní prostředí díky nižším emisím. Veškerý odpad třídímě a zpracováváme s ohledem na životní prostředí.

Akce, speciální nabídky a slevy

Všechny akce, speciální nabídky a slevy musí být uplatněny při objednávce a nelze je tak požadovat zpětně.

Každá akce, speciální nabídka nebo sleva má specifické podmínky použití, které jsou součástí nabídky a nelze je vzájemně kombinovat.

Vyhrazujeme si právo kdykoliv odvolat, ukončit nebo zrušit jakoukoliv naši akci, speciální nabídku nebo slevu.

Dodací lhůty

Naším cílem je doručit vám nejchutnější pizzu v okolí a v co možná nejkratším čase. Doručení ve špičkách trvá zpravidla cca 60 minut (v případě osobního vyzvednutí cca 30 minut), v případě, že by se měl intarval výrazně prodloužit, budeme vás kontaktovat. Obednávky je možné buď vyzvednout na naší provozovně v dohodnutý čas nebo je možné objednávky rozvozu objednat na konkrétní čas, vždy s dostatečným předstihem. Při neočekávaných situacích jako je např. nepřízeň počasí nebo špatná dopravní situace se může čas doručení výrazně prodloužit.

Při neočekávaných situacích jako je např. nepřízeň počasí nebo špatná dopravní situace ze může čas doručení prodloužit.

Copyright

Veškerý obsah těchto stránek, obrazové materiály, texty a software je majetkem Naše-pizza s.r.o.

Ochrana osobních údajů

Potvrzením a odesláním objednávky dáváte souhlas k tomu, aby Vámi uvedené údaje byly
zpracovány v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů a použity za účelem informování o produktech službách firmy Naše-pizza s.r.o. a La Locanda s.r.o.

Kontakt

Sídlo společnosti:

Naše - pizza s.r.o., K sídlišti 397, 250 67 Klecany, Email: objednavky@pizzaklecany.cz, IČ: 24263524, DIČ: CZ24263524

Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 198714.