nejdříve v 10:00
zadejte adresu

Nejčastější dotazy

Je krabice na pizzu zahrnuta v ceně?

Ano je.

Jaký je obvyklý čas doručení?

Naším cílem je doručit vám nejchutnější pizzu v okolí, a to v co možná nejkratším čase.

  • Doručení naším kurýrem trvá ve špičkách zpravidla 60 minut
  • V případě osobního odběru je čas pro vyzvednutí cca 30 minut
  • Pokrmy a jejich doručení lze v dostatečném předstihu objednat také na konkrétní čas

Prosíme berte výše uvedené časy jak orientační.

Během neočekávaných situacích (např. při nepřízni počasí či špatné dopravní situaci) se může čas doručení prodloužit. V tomto případě Vás budeme kontaktovat, nebo Vám nabídneme jiný, nejbližší čas doručení, který bude třeba odsouhlasit v zaslaném emailu.

Mohu doručení objednávky nějak urychlit?

V době obědů a večeří se může stát, že naši kurýři budou více vytíženi. V těchto časech je možné objednávku urychlit volbou osobního odběru.

Kam je možné pizzu objednat?

  • Rozvážíme zdarma v těchto oblastech: Klecany, Zdiby, Sedlec, Klíčany, Vodochody, Větrušice, Husinec, Dolní Chabry, Bořanovice
  • Při objednávce nad 300 Kč rozvážíme zdarma také v těchto oblastech: Máslovice, Postřižín, Odolena Voda, Panenské Břežany, Předboj, Bášť, Líbeznice, Hovorčovice a Dolní Chabry. V opačném případě účtujeme za dopravu 4O Kč
  • Více informací o oblasti rozvozu naleznete na mapě v sekci Jak mohu platit a kde rozvážíme?

Co když chci udělat změnu v objednávce?

V tomto případě nám prosím zavolejte na telefonní číslo 608 49 22 49.

Kde si mohu objednávku vyzvednout?

Objednané pokrmy je možné vyzvednout na naší provozovně v dohodnutý čas, a to na adrese K Sídlišti 681, 250 67 Klecany. (Najdete nás vedle autobusové zastávky “Klecany u Hřbitova”/ naproti obchodu Můj Obchod – Miroslav Kříž).

Objednávku Vám také rádi přivezeme přímo na vaši adresu.

Mohu si u vás pizzu i sníst?

To bohužel není možné. Pizzu si můžete odnést s sebou v krabici, nebo nechat doručit naším kurýrem.

Jakou velikost pizz nabízíte?

Pizzy připravujeme pouze v nejběžnější velikosti 33 cm. U bezlepkové varianty těsta je pak rozměr 26 cm.

Vyrábíte si vlastní bezlepkové těsto?

Výroba bezlepkového těsta na pizzu vyžaduje specifické podmínky, které nejsme schopni při výrobě zajistit. Proto odebíráme od dodavatele již hotové těsto v hygienickém obalu, které připravujeme a pečeme odděleně od ostatních surovin. Průměr bezlepkové pizzy je cca 26 cm a je zde účtován příplatek 40 Kč.

Proč musím čekat na potvrzení objednávky?

Potvrzení objednávky dává oběma stranám jistotu, že jsme objednávku zaregistrovali a začali jsme na jejím vyřízení pracovat. Potvrzení objednávky uvidíte obratem na webových stránkách i v doručeném emailu.

Mohu platit kartou, stravenkami nebo elektronickou stravenkou?

Ano. Přijímáme běžné typy karet Visa/Mastercard a také papírových i elektronických stravenek Chèque Déjeuner, Sodexo i Ticket Restaurant.

Mám nějakou záruku spokojenosti?

Používáme kvalitní suroviny, ověřené postupy a objednávky se snažíme doručit ve stanoveném čase. Pokud se i přes to stane, že nebudete spokojeni, prosíme, obraťte se na nás telefonicky.

Budeme rádi za každou zpětnou vazbu. Pokud budete spokojeni, velmi oceníme Vaši kladnou recenzi. V případě, že se nám něco nepovede, nebo budete z nějakého důvodu nespokojeni, kontaktujte nás prosím na email objednavky@pizzaklecany.cz nebo volejte na tel. 776 153 538.

Zpětnou vazbu nám také můžete vyjádřit prostřednictvím emailu, který vám za tímto účelem dorazí po vyřízení Vaší online objednávky.

Může se stát, že mi objednávku zamítnete?

Ano, ale rozhodně v tom není nic osobního. Objednávku zamítáme pouze v případě nenadálých událostí, kvůli kterým ji nejsme schopni vyřídit ve stanovený čas.

Objednávat lze také na tel. čísle: 608 49 22 49